Ścieżka: Aktualności » Firmy w inkubatorze
Firmy w inkubatorze
SMG Ekspert

Firma SMG Ekspert specjalizuje się w usługach doradztwa i ekspertyz naukowo-technicznych dotyczących maszyn, urządzeń i pojazdów. Oferta firmy obejmuje m.in audyty maszyn i urządzeń w aspekcie spełnienia wymagań bezpieczeństwa i higiemy pracy, wsparcie formalno-prawne w zakresie wprowadzania maszyn i urządzeń na rynek Polski, fachową pomoc w zakresie przygotowania dokumentacji techniczno-ruchowej, planów utrzymania itp.

Wieloletnie doświadczenie i wiedza pomysłodawców- pracowników naukowych będących również rzeczoznawcami i biegłymi sądowymi pozwalają oferować profesjonalne usługi w dziedzinie zagadnień technicznych oraz formalno-instytucjonalnych związanych z eksploatacją maszyn, urządzeń i środków transportu.

Profil firmy: Wieloletnie doświadczenie i wiedza pomysłodawców – pracowników naukowych będących również rzeczoznawcami i biegłymi sądowymi pozwalają oferować profesjonalne usługi w dziedzinie zagadnień technicznych oraz formalno-instytucjonalnych związanych z eksploatacją maszyn, urządzeń i środków transportu. Firma oferuje fachową pomoc w zakresie przygotowania dokumentacji techniczno-ruchowej, planów utrzymania, dokumentacji systemu utrzymania, warunków technicznych odbioru itp. Ponadto firma oferuje wsparcie formalno-prawne w zakresie wprowadzania maszyn i urządzeń na rynek Polski. Wydaje opinie w zakresie zgodności z wymaganiami WE.

 

Kampet s.c

Kampet s.c działa w segmencie antygraffiti oraz specjalistycznego czyszczenia infrastruktury. Misją firmy jest zapewnienie czystości i estetycznego wyglądu obiektów, które na wskutek aktów wandalizmu zostały oszpecone graffiti, bądź też uległy naturalnej degradacji z racji czasu, eksploatacji, czy miejskich zanieczyszczeń.
Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie dobierając optymalną technologię realizacji usługi co gwarantuje , że czyszczona powierzchnia nie zostanie uszkodzona podczas mycia.

Używają najnowocześniejszego sprzętu, stąd też nie potrzebują zewnętrznych mediów jak woda, prąd. Aby zapewnić krótkie czasy realizacji i wysoką jakość usług używają technologii, które pozwalają na pracę w każdych warunkach atmosferycznych – również przy ujemnych temperaturach.

W swojej ofercie posiadają również stały monitoring obiektów.

Designed by ONWAVE DDESIGN STUDIO
Created by RabbitStudio.pl
Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Krakowskiej
Politechnika Krakowska