Ścieżka: Aktualności » Firmy w inkubatorze
Firmy w inkubatorze
AdEverest sp. z o. o.

AdEverest sp. z o. o. to firma specjalizująca się w marketingu internetowym. Reklama w Internecie sprawia problem wielu małym i średnim przedsiębiorców, których bardzo często nie stać na duże inwestycje związane z reklamą. Według doktryny jakości AdEverest każda złotówka przeznaczona na marketing musi zostać wydana w sposób przynoszący efekty. Z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach w AdEverest powstała idea Nowatorskiej Metody Marketingu. Większość małych firm, zwłaszcza na początku swojej działalności ma ogromny problem z wybraniem odpowiednich kanałów sprzedażowych.

Czy wybrać pozycjonowanie stron czy kampanie w Google Ads? A może jednak budować społeczność poprzez swój fanpage i właśnie reklama na Facebooku będzie najlepszą metodą na pozyskanie pierwszych klientów? To pytanie zadaje sobie każdy przedsiębiorca w trakcie tworzenia pierwszej strategii marketingowej, zwykle pierwsza strategia opiera się bardziej na intuicji niż twardych danych analitycznych.

Prowadzenie Facebooka oraz reklama na Facebooku to bardzo dobry pomysł na pierwszy marketing w młodej firmie. Facebook daje bardzo duże możliwości targetowania odbiorców w oparciu o ich zachowania, zainteresowania, grupę wiekową oraz wiele innych czynników. W połączeniu z kreatywnymi pomysłami i sposobem komunikacji dostosowanym do Twojej grupy odbiorców możesz niskim kosztem dotrzeć do swoich klientów. Ale powiedzmy sobie szczerze, czy Ty jako właściciel firmy masz czas na prowadzenie fanpage na Facebooku, obmyślanie strategii marketingowych, tworzenie materiałów?

Sami wiemy jak dużo czasu zajmuje prowadzenie firmy, obsługa klientów oraz rozwijanie produktów tak aby przynosiły jak największe korzyści dla konsumentów dlatego uważamy, że każdy powinien robić to w czym jest najlepszy. Ty dostarczaj swoim klientom najlepszej jakości produkty i usługi, a my zajmiemy się ich sprzedażą w Internecie. Dzięki Nowatorskiej Metodzie Marketingu pomagamy naszym klientom wybrać najlepszy model marketingowy, a to czy głównym kanałem będą kampanie AdWords czy reklama na Facebooku dowiesz się po bezpłatnej konsultacji na której wspólnie opracujemy profil wymarzonego klienta, przeanalizujemy kanały marketingowe oraz lejki sprzedażowe oraz za pomocą profesjonalnych narzędzi analitycznych prześledzimy działania jakie prowadzi Twoja konkurencja i sprawdzimy jakie kanały przynoszą jej najwięcej klientów.


 

SMG Ekspert

Firma SMG Ekspert specjalizuje się w usługach doradztwa i ekspertyz naukowo-technicznych dotyczących maszyn, urządzeń i pojazdów. Oferta firmy obejmuje m.in audyty maszyn i urządzeń w aspekcie spełnienia wymagań bezpieczeństwa i higiemy pracy, wsparcie formalno-prawne w zakresie wprowadzania maszyn i urządzeń na rynek Polski, fachową pomoc w zakresie przygotowania dokumentacji techniczno-ruchowej, planów utrzymania itp.

Wieloletnie doświadczenie i wiedza pomysłodawców- pracowników naukowych będących również rzeczoznawcami i biegłymi sądowymi pozwalają oferować profesjonalne usługi w dziedzinie zagadnień technicznych oraz formalno-instytucjonalnych związanych z eksploatacją maszyn, urządzeń i środków transportu.

Profil firmy: Wieloletnie doświadczenie i wiedza pomysłodawców – pracowników naukowych będących również rzeczoznawcami i biegłymi sądowymi pozwalają oferować profesjonalne usługi w dziedzinie zagadnień technicznych oraz formalno-instytucjonalnych związanych z eksploatacją maszyn, urządzeń i środków transportu. Firma oferuje fachową pomoc w zakresie przygotowania dokumentacji techniczno-ruchowej, planów utrzymania, dokumentacji systemu utrzymania, warunków technicznych odbioru itp. Ponadto firma oferuje wsparcie formalno-prawne w zakresie wprowadzania maszyn i urządzeń na rynek Polski. Wydaje opinie w zakresie zgodności z wymaganiami WE.

 

Designed by ONWAVE DDESIGN STUDIO
Created by RabbitStudio.pl
Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Krakowskiej
Politechnika Krakowska