Ścieżka: Aktualności » O nas

SPiN-Skuteczny przedsiębiorca i naukowiec

Napisał:     data: 21 luty 2012, 10:05

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. SPiN – Skuteczny Przedsiębiorca i Naukowiec. Konferencja odbędzie się 28 lutego 2012 r. w Collegium Maius przy ul. Jagiellońskiej 15 w Krakowie w Sali im. Michała Bobrzyńskiego. Rozpoczęcie o godzinie 9.30.

W programie konferencji: Jednostki naukowe kreatorami innowacji, Naukowiec = przedsiębiorca. Czy warto zakładać firmę przy uczelni?, Kto na uczelni wspiera przedsiębiorczego naukowca?, Finansowanie działalności gospodarczej w ramach funduszy europejskich – teraźniejszość i plany na przyszłość, MicroBioLab - fundusz zalążkowy pod mikroskopem, Dlaczego opłaca się iść pod prąd - doświadczenia z życia wzięte.

Pełen program konferencji do pobrania tutaj.

Prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji do 27 lutego 2012 r. na adres: centrum@ctt.krakow.pl wpisując w temacie: Konferencja lub pod nr tel. 12 614 35 58.

1 lutego 2012 ruszyła rekrutacja do projektu „SPiN – Skuteczny Przedsiębiorca i Naukowiec”!

Jeśli jesteś pracownikiem naukowym/naukowo-dydaktycznych uczelni/jednostki naukowej, pracującym/zamieszkałym na terenie woj. Małopolskiego i myślisz o założeniu firmy typu spin off/spin out, ten projekt jest dla Ciebie.

Centrum Transferu Technologii Medycznych Park Technologiczny Sp. zo.o., Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie oraz Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Krakowskiej, serdecznie zapraszają do udziału w projekcie pt.:„SPiN – Skuteczny Przedsiębiorca i Naukowiec”.

Uczestnicząc w projekcie, pracownicy naukowi zdobędą wiedzę i umiejętności praktyczne, potrzebne do utworzenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej typu spin off/spin out. Chętni naukowcy będą uczestniczyć w szkoleniach (10 modułów) i doradztwie (wybrane samodzielnie zagadnienia), a w okresie wakacji odbędą 3-miesięczne płatne staże (3500 zł brutto m-c) w wybranych przedsiębiorstwach województwa małopolskiego. Dodatkowo, pracownik naukowy, który założy własną firmę w ramach projektu, otrzyma środki na zatrudnienie wybranego przez siebie eksperta.

Rekrutacja do projektu prowadzona będzie dwukrotnie, do pierwszej edycji już trwa i potrwa tylko do 3 marca 2012 r. (3 września - 30 września 2012 r. - II edycja).

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zachęcamy do odwiedzenia punktów obsługi i strony www.spin-krakow.pl gdzie można zapoznać się ze szczegółami projektu oraz wymaganymi dokumentami.

Uzupełniony i podpisany komplet dokumentów rekrutacyjnych można dostarczyć osobiście, pocztą, w formie elektronicznej lub faksem, do jednego z punktów obsługi w czasie trwania rekrutacji.

Zachęcamy do udziału!

Punkty obsługi:
Centrum Transferu Technologii Medycznych Park Technologiczny Sp. z o.o.
ul. Prądnicka 80
e-mail: centrum@ctt.krakow.pl
www.ctt.krakow.pl
Pon.-pt od 10 do 15

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki
ul. Skarżyńskiego 5/06
tel/fax. 12 374 37 63
e-mail:  inkubator@pk.edu.pl
www.aip.pk.edu.pl
Pon.-pt od 10 do 15

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Akademii Górniczo-Hutniczej im. St. Staszica
ul. Reymonta 17
tel/fax. 12 617 41 07
e-mail:  aip@agh.edu.pl
www.aip.agh.edu.pl

Do pobrania:

•   Regulamin udziału w projekcie
•    Karta zgłoszenia uczestnictwa w projekcie
•    Deklaracja uczestnictwa w projekcie
•    Oświadczenie uczestnika projektu o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych

Projekt SPiN – Skuteczny Przedsiębiorca i Naukowiec współfinansowany jest przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Społecznego.