Ścieżka: Aktualności

Rekrutacja na semestr wiosenny/Konkurs na robota

Napisał: admin     data: 10 luty 2015, 14:06

Zapraszamy na kolejną edycję Akademii Profesora Trybika. Zapisy już ruszyły! Ogłaszamy rekrutację na kolejny semestr Akademii Profesora Trybika- tym razem tematem przewodnim będzie Twórca. Będą wizyty naukowców, tradycyjnie nagrody i zabawy oraz wizyta w laboratorium 3d. Harmonogram oraz informacje o nowej edycji oraz konkursie na robota- można zobaczyć na naszej stronie http://akademiaprofesoratrybika.pl/harmonogram/
Zgłoszenia można wysyłać drogą mailową wraz z formularzem - odpiszemy z potwierdzeniem.  Konkurs na robota trwa do 11 marca. Zapraszamy!

Każda lekcja oparta jest o jeden temat badawczy, realizowany na zajęciach oraz w oparciu o otrzymane przez dzieci książeczki edukacyjne, także w domu. Na potrzby zajęć został także stworzony  system motywacyjny obejmujący nagrody oraz specjalny dziennik elektroniczny. Na zakończenie semestru każdy otrzyma dyplom absolwenta.

Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach 1-3 szkoły podstawowej, oraz 4-6 szkoły podstawowej. Czas trwania pojedynczych zajęć to około 75 minut.

Zapraszamy na stronę Akademii pod adresem: www.akademiaprofesoratrybika.pl