Ścieżka: Aktualności

Pierwszy biznes - WSPARCIE NA STARCIE

Napisał: admin     data: 7 luty 2015, 12:52

Zachęcemy do zapoznania się z ofertą pożyczek w ramach programu "Wsparcie na starcie".  Oferujemy atrakcyjne pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w max. kwocie ok. 75 tys. zł oraz na utworzenie stanowiska pracy dla bezrobotnego w max. kwocie ok. 22 tys. zł.Bez prowizji i dodatkowych opłat. Wymagane zabezpieczenia to weksel i poręczyciel. Możliwa roczna karencja w spłacie kapitału. Całkowita kwota odsetek to nie więcej niż 1500 zł!!

Pożyczka na podjęcie działalności gospodarczej  w maksymalnej kwocie ok.75 tys. zł dedykowana jest dla:

• absolwentów szkół zawodowych i uczelni wyższych do 4 lat od dnia ukończenia szkoły lub uzyskania tytułu zawodowego,
  • studentów ostatniego roku studiów wyższych (studiów I i II stopnia, jednolitych studiów magisterskich);
  • zarejestrowanych bezrobotnych.

Pożyczka na utworzenie miejsca pracy dla bezrobotnego w maksymalnej kwocie ok. 22 tys. zł dedykowana jest dla:

• podmiotów prowadzących działalność gospodarczą,
  • osób fizycznych, osób prawnych lub jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, będących posiadaczami gospodarstwa rolnego,
  • dla niepublicznych szkół,
  • dla niepublicznych przedszkoli,
  • dla żłobków i klubów dziecięcych.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.