Ścieżka: Aktualności

Tydzień przedsiębiorczości w AIP PK

Napisał: admin     data: 9 listopad 2017, 11:26

W ramach aktywności Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce serdeczenie zapraszamy wszystkich, którzy myślą o założeniu swojego biznesu. Szczególnie zapraszamy Was na indywidualne konsultacje biznesowe oraz szkolenie: Innowacyjne rozwiązania w firmach projektowych.

Indywidualne konsultacje biznesowe – ocena pomysłów biznesowych dla osób chcących założyć działalność gospodarczą.

Uzyskasz nowe spojrzenie na swój pomysł na biznes. Szybka analiza biznesowa przedsięwzięcia pozwoli ci dostrzec jego słabe i mocne strony. Wspólnie skupimy się na szansach rozwojowych, dowiesz się również o ograniczeniach swojego przyszłego biznesu. Ustalimy najlepszy montaż finansowy dla twojego przedsięwzięcia oraz zaprognozujemy podstawowe pozycje przychodowe oraz kosztowe. Praktyczna wiedza przekazana będzie w analityczny sposób dopasowany do indywidualnych warunków Twojej przyszłej firmy.

Indywidualne konsultacje odbędą się 16.11.2017  w godzinach od 10:00 - 14:00 w siedziebie AIP PK w Krakowie, ul. Juliusza Lea 114. Rejstracja na szkolenie przez stronę tydzien.przedsiebiorczosci.pl.

Innowacyjne rozwiązania w firmach projektowych

Rynek projektów architektoniczno-budowlanych oraz graficznych jest bardzo nasycony. Przedsiębiorcy pragnący rozpocząć działalność w tym obszarze powinni poszukiwać nowych trendów, technik, innowacyjnych rozwiązań zarówno w sposobie prowadzenia firmy, jak i w wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu i oprogramowania. Szkolenie ma na celu przybliżyć zagadnienia związane z innowacyjnymi metodami projektowania, nowymi technikami, niezbędnym softwarem, hardwarem oraz urządzeniami peryferyjnymi. Szkolenie adresowane jest do osób chcących założyć firmę działającą w branży projektowej lub graficznej.

Szkolenie odbędzie się 15.11.2017  w godzinach od 10:00 - 14:00 w siedziebie AIP PK w Krakowie, ul. Juliusza Lea 114. Rejstracja na szkolenie przez stronę tydzien.przedsiebiorczosci.pl.