Ścieżka: Aktualności » Projekty
Projekty
Dodany przez: admin    Data: 5 kwiecień 2013, 10:46
Projekt "Transfer innowacji - wsparcie sfery B+R w kontaktach z przedsiębiorcami" skierowany jest do mikro, małych i średnich firm z terenu Małopolski chcących zwiększyć swój potencjał innowacyjny, a co za tym idzie konkurencyjność na rynku.
Dodany przez:    Data: 21 luty 2012, 10:05

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. SPiN – Skuteczny Przedsiębiorca i Naukowiec. Konferencja odbędzie się 28 lutego 2012 r. w Collegium Maius przy ul. Jagiellońskiej 15 w Krakowie w Sali im. Michała Bobrzyńskiego. Rozpoczęcie o godzinie 9.30.

W programie konferencji: Jednostki naukowe kreatorami innowacji, Naukowiec = przedsiębiorca. Czy warto zakładać firmę przy uczelni?, Kto na uczelni wspiera przedsiębiorczego naukowca?, Finansowanie działalności gospodarczej w ramach funduszy europejskich – teraźniejszość i plany na przyszłość, MicroBioLab - fundusz zalążkowy pod mikroskopem, Dlaczego opłaca się iść pod prąd - doświadczenia z życia wzięte.

Pełen program konferencji do pobrania tutaj.


Prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji do 27 lutego 2012 r. na adres: centrum@ctt.krakow.pl wpisując w temacie: Konferencja lub pod nr tel. 12 614 35 58.

Dodany przez: admin    Data: 22 luty 2011, 21:37
Projekt „Twój biznes-Twoja przyszłość”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet 6 „Rynek pracy otwarty dla wszystkich" Działanie 6.2 „Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia".
Realizowany przez Myślenicką Agencję Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. w Partnerstwie z: Politechniką Krakowską im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie, Akademią Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie oraz Centrum Transferu Technologii Medycznych Park Technologiczny Sp. z o.o.
Designed by ONWAVE DDESIGN STUDIO
Created by RabbitStudio.pl
Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Krakowskiej
Politechnika Krakowska